Четвер, 29 лютого, 2024
До уваги організаторів культурно-мистецьких та спортивно-туристських заходів Івано-Франківської області: Запрошуємо вас взяти участь у засіданні "круглого столу", присвяченого питанням організації та проведення у 2012 році культурно-мистецьких та спортивно-туристських заходів в Івано-Франківській області; формування подієвого календаря 2012 року на території області.

Засідання відбудеться 30 листопада ц.р. о 11 год. в каб. 500 в приміщенні обласної державної адміністрації (вул. Грушевського, 21, м. Івано-Франківськ) і проводиться головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх звязків та інвестицій облдержадміністрації спільно з управлінням культури та головним управлінням у справах сім'ї, молоді та спортуза участі Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини.

За результатами круглого столу планується видання та поширення повноколірного каталогу - календаря подій на території області у 2012 році, який буде безкоштовно поширений серед туристичних фірм та потенційних відвідувачів таких заходів.

Про участь у засіданні просимо підтвердити до 10.00 год. 30 листопада ц.р. в управління туризму облдержадміністрації за тел. 552223, контактна особа - Наталія Близнюк.