Неділя, 16 червня, 2024
09 Серпня 2011

Цього року центральною подією святкування Дня міста Долини, що на Івано-Франківщині, буде «Свято бойківського меду», що відбуватиметься в неділю 28 серпня. Уже третій рік поспіль Долина прийматиме пасічників з усієї Бойківщини на площі поруч пам’ятника Михайлу Грушевському. Свій мед пропонуватимуть жителям та гостям міста пасічники Долинщини, Стрийщини, Рожнятівщини, Калущини, Богородчанщини і навіть Закарпаття. Будуть представлені різні вироби з меду, які за своїми смаковими якостями та цілющими властивостями встигли сподобатися відвідувачам не лише з наших країв, але навіть із віддалених куточків України. Також всі учасники ярмарки матимуть шанс спробувати медові напої, які в народі називають медовухою.

Бойківські пасічники пропонуватимуть вам ароматний смачний мед різних сортів: липовий, гречаний, акацієвий і з різнотрав’я та медові продукти – віск, маточне молочко, пилок, цілющу бджолину отруту. Пасічники докладно проконсультують кожного покупця про всі лікувальні властивості цих бджолиних продуктів та про методи їх застосування. Ще тут продаватимуть лікувальну косметику, виготовлену тільки з натуральних компонентів на основі меду та інших продуктів бджільництва.

Крім того, відвідувачі свята завітають на майстер-класи з гончарства та ковальства, вишивки та ткацтва. Кожен бажаючий зможе випробувати себе у цих ремеслах. А ще ви побачите унікальний конкурс вареників і, навіть, будете мати можливість стати його учасником. Також на нашому святі ви обов’язково скуштуєте бойківські страви приготовлені господинями з різних куточків Долинщини.

Отож, не втрачайте можливості побувати в Долині на День міста, тому, що в програмі святкування на вас чекає ще багато приємних сюрпризів та прекрасний настрій.