Понеділок, 22 липня, 2024
05 Лютого 2013, 10:19

2 лютого 2013 року відбулася поїздка робочої групи проекту «Мистецька палітра Прикарпаття» в Надвірнянський район.

«Мистецька палітра» Надвірнянщини (фото)

Представники регіонального туристично-інформаційного центру, управління зовнішніх економічних зв’язків і туризму облдержадміністрації, Інституту туризму ПНУ ім. В.Стефаника відвідали майстрів з писанкарства, різьби по дереву, живопису, вишивки, в’язання дідухів у селах Фітьків, Заріччя, Чорний Потік, смт. Делятин та
м. Надвірна.

«Мистецька палітра» Надвірнянщини (фото)

Частина майстрів готова працювати з туристичними групами, проводити майстер-класи для зацікавлених туристів та розповісти, чим оригінальна чорнопотікська писанка, що символізують її візерунки та кольори; як виготовляють цимбали; як зробити стародавню гуцульську мережку; як не загубитися в схемах при вишитті складних узорів.

«Мистецька палітра» Надвірнянщини (фото)

Творчість цих майстрів буде відображена в буклеті «Мистецька палітра Прикарпаття» та на веб-сторінці, яка зараз наповнюється http://www.rtic.if.ua/objects/c13/.

Робоча група висловлює подяку за допомогу в організації поїздки начальнику відділу культури і туризму Надвірнянської райдержадміністрації – Олександру Зварчуку.

«Мистецька палітра» Надвірнянщини (фото)

Додатково про проект:

Проект «Мистецька палітра Прикарпаття» впроваджується з червня 2012 року Регіональним туристично-інформаційним центром за підтримки Посольства Фінляндії.

«Мистецька палітра» Надвірнянщини (фото)

Партнери проекту: Івано-Франківська обласна державна адміністрація: управління зовнішніх економічних зв’язків і туризму та управління культури, національностей та релігій; Навчально-методичний центр культури і туризму Прикарпаття; Інститут туризму Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника; обласний осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України; ІФОО Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні.

«Мистецька палітра» Надвірнянщини (фото)