Четвер, 30 травня, 2024
07 Вересня 2012, 10:33

В Івано-Франківську відбувся концерт камерної музики. На сцені обласної філармонії грали солісти-українці зі Швейцарії та Іспанії. Твори Моцарта, П’яццоли та Рахманінова виконували лауреати міжнародних конкурсів Катерина Терещенко (фортепіано), Віоріка Курилів (скрипка) та Максим Дедіков (віолончель).

Мистецький аншлаг в Івано-Франківську (Фото)
Тріо солістів в Івано-Франківську виступають вперше. До цього, обласний центр двічі відвідувала лише Віоріка Курилів (скрипка). Грала у супроводі камерного оркестру «Віртуози Львова». Тоді солістці дерегував Народний артист України та композитор Мирослав Скорик.

Два роки тому Віоріка виступала в дуеті із Катериною Терещенко (фортепіано). Відтоді гастролюють разом. До свого складу включили професійного та перспективного Максима Дедікова (віолончель) із Швейцарії.

До слова, Віоріка, Катерина та Максим досить часто гастролюють країнами Європи. Їх уже знають в Німеччині, Чехії, Польщі. Талановиті солісти виступають з концертами також у Москві, Естонії, Японії та багатьох інших країнах. Своє тріо не лише у Франківську, а й в Україні артисти презентували вперше.

Мистецький аншлаг в Івано-Франківську (Фото)
«Тут публіка набагато тепліша. Ми здивовані, що так багато людей захоплюються класичним мистецтвом. Аплодисменти глядачів – найвища відзнака. Виступати на рідній землі – вдвічі приємніше», - ділиться враженнями Віоріка Курилів.
Мистецький аншлаг в Івано-Франківську (Фото)

Концерт камерної музики зібрав аншлаг у залі. Відрадно, що серед глядачів – діти, школярі, студенти та люди поважного віку. Після кожної композиції лауреати міжнародних конкурсів зривали шквал аплодисментів та вигуків «браво». А наприкінці заходу глядачі викликали тріо на «біс».

Мистецький аншлаг в Івано-Франківську (Фото)

«Про наших артистів знає майже увесь світ, а Україна їх чує досить рідко. Вони відроджують високе мистецтво,а ми у свою чергу маємо підтримати таких молодих і талановитих людей. Впевнений, що Івано-Франківськ чутиме їх ще не раз», - сказав О.Шевченко.

Мистецький аншлаг в Івано-Франківську (Фото)

http://paralleli.if.ua/